خرید بیمه تکمیلی درمان و بیمه مسؤلیت پزشکان به‌صورت آنلاین

امیرحسین نام آور در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: تلاش کردیم برای رفاه حال مردم، امکان خرید آنلاین بیمه مسؤلیت پزشکان و همچنین بیمه تکمیلی درمان را فراهم کنیم که آحاد مردم از جمله افرادی که دارای مشاغل آزاد هستند بتوانند به راحتی و سهولت از امکان بیمه تکمیلی درمان به صورت انفرادی برخوردار شوند.

مدیرعامل استارتاپ دانش بنیان “بیمیلاین” افزود: در سامانه “بیمیلاین” که سامانه مشاوره و خرید آنلاین بیمه از تمام شرکت‌ها حضور دارند، مردم می‌توانند بدون مراجعه حضوری به شعب بیمه‌گر، از بین تمام بیمه‌هایی که در کشور فعالیت دارند، بیمه مورد نظر خود را از لحاظ قیمت، سطح پوشش، میزان توانگری مالی، درصد پوشش بازار، رضایتمندی و دیگر گزینه‌های مورد نظرشان مقایسه و انتخاب کنند و بیمه نامه خود را به صورت رایگان در محل تحویل بگیرند.

گفتنی است، در این سامانه برای نخستین‌بار فروش بیمه شخص ثالث در کنار مشاوره و ارائه خدمات ارزیابی خسارت تحت نظر ارزیابان بیمه مرکزی انجام می‌شود. همچنین ارائه بیمه تکمیلی درمان و بیمه مسولیت پزشکان، برای نخستین‌بار به‌صورت آنلاین و از طریق سامانه www.bimiline.com امکان پذیر شده است.

همچنین در سامانه و اپلیکیشن “بیمیلاین” که با مجوز نماد اعتماد الکترونیکی کسب و کارهای اینترنتی و نماد صادره از مرکز فناوری اطلاعات رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی فعالیت می‌کند، تمام خدمات بیمه ای از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه مسولیت پزشکان، بیمه آتش سوزی، بیمه بدنه، بیمه تکمیلی درمان، یادآوری سررسید بیمه و ارزیابی خسارت انجام می‌شود که هم در کاهش ترددهای درون شهری و کاهش ترافیک موثر است و هم با مشاهده و مقایسه قیمت‌ها، کاهش هزینه‌ها را برای هموطنان دربردارد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *