وضعیت ستاد شورایاری‌ها نگران کننده است/ ورود محسن هاشمی به انتخاب رئیس

محمد جواد حق شناس در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم با اشاره به آخرین وضعیت ستاد هماهنگی شورایاری‌ها، اظهار کرد:  در هفته ‌های گذشته اعضای ستاد شورایاری‌ها انتخاب شده‌اند و بر اساس قاعده هر کمیسیون یک نفر را برای حضور در این ستاد به صحن معرفی کرد.

وی تصریح کرد: کمیسیون فرهنگی بر اساس آیین نامه مصوب، دو نفر را برای حضور در این ستاد به صحن معرفی کرد و دو نفر نیز انتخاب شدند که آقای مسجد جامعی و خانم فخاری نمایندگان کمیسیون فرهنگی و اجتماعی بودند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران بیان کرد: کمیسیون فرهنگی با توجه  به سوابقش  در چهار دوره گذشته اقدام به دعوت از منتخبین ستاد هماهنگی شورایاری‌ها کرد تا بتوانند رئیس ستاد را مشخص کنند که این موضوع به دلیل همزمان شدن با ایام سوگواری سالار شهیدان به تعویق افتاد.

حق شناس گفت: پس از لغو جلسه اشاره شده و در جلسه بعدی دو نظر توسط دوستان ارائه شد که یکی توسط کمیسیون فرهنگی مبنی بر اینکه  رئیس ستاد باید از کمیسیون باشد اما تعدادی از دوستان اعتقادی به این موضوع نداشتند و به خاطر همین هنوز تصمیمی برای انتخاب رئیس  گرفته نشد و نهایتا قرار شد موضوع به کمیسیون حقوقی شورا ارجاع داده شود.

وی افزود: کمیسیون حقوقی شورا قرار است، کمیسیون متولی در حوزه ستاد هماهنگی شورایاری‌ها را مشخص کند و ما منتظر هستیم این موضوع از طریق رئیس شورا به ما پاسخ داده شود ضمن اینکه بیش از یک هفته است که این موضوع به کمیسیون حقوقی ارجاع  داده شده است ما از این تاخیر به وجود آمده نگرانیم .

حق شناس اظهار امیدواری کرد تکلیف رئیس ستاد هماهنگی شورایاری ها طی هفته آینده مشخص شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *