مهلت ثبت نام کسرخدمت ایثارگری تمدید نشد/ ثبت نام مجدد شاید سال بعد

سردار ابراهیم کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برگزاری جلسه جمع‌بندی ثبت نام متقاضیان و تصمیم‌گیری نهایی برای تمدید مهلت ثبت نام برای بهره‌مندی از این قانون اظهار کرد: ساعتی پیش این جلسه به اتمام رسید و با توجه به اینکه فرصت زیادی برای جمع‌بندی اطلاعات و امتیازبندی متقاضیان برای بهره‌مندی از این قانون و انتخاب ۲۰ هزار نفر مشمول آن وجود ندارد مقرر شد تا فرصت ثبت نام تمدید نشود.

وی با بیان اینکه تا پایان ساعت اداری امروز ایثارگران می‌توانند در دفاتر پلیس + ۱۰ ثبت نام کنند گفت: این فرصت برای متقاضیان استفاده از کسر خدمت ایثارگری تا پایان ساعت اداری امروز دارد و پس از اتمام این فرصت دیگر ثبت نامی انجام نخواهد شد.

جانشین سازمان وظیفه عمومی ناجا در پاسخ به این سوال که آیا در سال‌ بعد فرصتی برای ثبت نام جاماندگان وجود خواهد داشت یا خیر گفت: هنوز تصمیم نهایی در این خصوص گرفته نشده ولی احتمال پیش بینی فرصتی در سال آینده برای ثبت نام افرادی که امسال ثبت نام نکرده‌اند وجود دارد.

کریمی خاطرنشان کرد: سازمان نظام وظیفه عمومی هرچه سریعتر نسبت به بررسی شرایط متقاضیان بر اساس اولویت اعلام شده و معرفی ۲۰ هزار نفر در اولویت اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *