برنامه استانداری برای ارزیابی دستگاهها در اجرای قانون حمایت از مصرف کننده

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ جلسه شورای ارزیابی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در استان تهران به ریاست محمد امامی امین معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران و با حضور قاسمی فرزاد مدیر کل دفتر جذب و حمایت ازسرمایه گذاری  و سر پرست دفتر هماهنگی امور اقتصادی ، فرهادی فرماندار تهران و اعضای شورا برگزار شد.

در این جلسه موضوع اجرای ماده (٦) قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و ابلاغ دستورالعمل این قانون به دستگاهها و فرمانداری‌های استان به عنوان دستور جلسه مطرح شد.

معاون امور اقتصادی استانداری تهران با اشاره به ضرورت ارزیابی دستگاههای استان در اجرای ماده (٦) قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: در جلسه شورای اداری استان وظایف دستگاهها در اجرای این قانون بررسی خواهد شد و لازم است تیم مشترکی از استانداری و فرمانداری تهران به منظور ارزیابی اقدامات دستگاهها در اجرای ماده (۶) قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان تشکیل شود.

امامی امین با بیان اینکه صدا و سیما نقش مهمی در فرهنگ سازی و اطلاع رسانی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان دارد افزود: معیار ارزیابی یک دستگاه سطح رضایتمندی مردم است.

در این جلسه مقرر شد؛ گزارش خود اظهاری دستگاههای استان در مورد دستورالعمل اجرایی ماده (٦) قانون حمایت از مصرف کنندگان تا ابتدای اسفندماه برای ارزیابی تهیه شود و همایشی به منظور تبیین و اجرای این قانون در اردیبهشت ماه ۹۷ در استان برگزار شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *