پوران درخشنده داور قوه‌قضاییه در جشنواره فیلم فجر

مهدی افتخاری با اعلام این خبر به خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم گفت که هیات داوران معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه متشکل از پوران درخشنده کارگردان سینما، جواد طوسی رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، وحید موساییان کارگردان سینما، احمد میرعلایی مدیرعامل پیشین بنیاد سینمایی فارابی و احمد جولایی عضو مشاور معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضائیه هستند.

این مقام مسئول در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضاییه افزود: هیئت داوران این معاونت، آثار سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را از نظر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهند و فیلم‌های برگزیده را انتخاب می‌کنند.

افتخاری اضافه کرد: بعد از پایان سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه، مراسم جداگانه‌ای برگزار و فیلم‌های متخب از نظر هیئت داوران خود را معرفی و تجلیل می‌کند.

دبیر شورای ارتقای آگاهی‌های عمومی و اطلاع رسانی معاونت اجتماعی قوه قضاییه گفت که علاوه بر اهدای لوح تقدیر به سازندگان فیلم‌های متخب از نظر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، جوایز نقدی نیز برای آثار منتخب در نظر گرفته شده است.

جالب اینکه پوران درخشنده کارگردان نام آشنای سینمای ایران که یکی از اعضای هیئت داوران معاونت اجتماعی قوه‌قضاییه است، یکی از هفت عضو هیئت انتخاب سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بود.

سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر، از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *