فرصتی مجدد برای ثبت‌نام در آزمون کارشناسی ۹۷

حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به فرصت مجدد برای ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۹۷ اظهار کرد: داوطلبانی که در مهلت تعیین شده از تاریخ اول بهمن تا ۱۱ بهمن ۹۶ موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی نشده یا به هر دلیلی نتوانسته‌اند برای ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۹۷ اقدام کنند، فرصتی دوباره برای ثبت‌نام دارند.

وی افزود: مهلت مجدد برای ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۹۷ از روز یکشنبه ۱۳ اسفند تا روز چهارشنبه ۱۶ اسفند ۹۶ در نظر گرفته شده است، که داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: اصلاحاتی نیز در بندهای «و» و «ز» شرایط اختصاصی مندرج در صفحه ۵ دفترچه راهنمای ثبت‌نام اعمال شده است که داوطلبان برای ثبت‌نام باید به آن توجه داشته باشند.

توکلی عنوان کرد: داوطلبانی که قادر به مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی نیستند یا تناقضی در خصوص نمرات و مشخصات فردی مندرج در اطلاعات آموزش و پرورش خود مشاهده کرده‌اند باید از طریق سامانه http:dipcode.medu.ir مورد خود را به صورت الکترونیکی در سایت مذکور حداکثر تا شروع ثبت‌نام مجدد اعلام کنند تا در زمان ثبت‌نام مجدد مشکلی نداشته باشند.

وی تاکید کرد: داوطلبانی که در مهلت تعیین شده برای ثبت‌نام اقدام کرده‌اند می‌توانند از تاریخ ۱۳ اسفند تا ۱۶ اسفند ۹۶ با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مشاهده اطلاعات ثبت‌نامی خود در صورت لزوم نسبت به ویرایش آن اقدام کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *