تکذیب ادعای مسجدجامعی توسط نژاد بهرام: برگه استعفای شهردار تهران به شورا داده نشده است

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، زهرا نژادبهرام در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا شهردار تهران استعفا کرده است، یا خیر اظهار کرد: ما هم مثل شما (خبرنگاران) این خبر را شنیده‌ایم و از صبح تا الان نیز بیش از ۱۰ نفر از همکاران شما در این زمینه با من مصاحبه کرده‌اند.

وی با اشاراه به جلسه امروز شورای شهر تهران اظهار کرد: این جلسه یک جلسه هم‌اندیشی و جلسه پایان سال است و اعضای شورای شهر نیز ناهار را مهمان هیئت رئیسه شورای شهر تهران هستند. 

نژادبهرام با تاکید بر اینکه در ۶ ماهه گذشته در چند نوبت شایعه استعفای نجفی مطرح شده است، بیان کرد: تا این لحظه هیچ کاغذ و برگه‌ای مبنی بر استعفای نجفی به دست هیئت رئیسه شورای شهر تهران نرسیده است.

وی با بیان اینکه استعفای شفاهی به هیچ عنوان قابل قبول نیست، گفت: در صورتی که خبر استعفای نجفی صحت داشته باشد این موضوع باید به صورت کتبی و طی نامه‌ای به هیئت رئیسه شورای شهر تهران ارسال شود. 

نژادبهرام با بیان اینکه شهردار تهران نماینده اجرایی شورای شهر تهران هستند، گفت: ما حتما از شهردار حمایت می‌کنیم و اگر مشکلی نیز باشد، باید به ما بگوید.

وی در پاسخ به این پرسش که خبرهایی مبنی بر دلخوری آقای شهردار از اعضای شورای شهر تهران مطرح شده است، مبنی بر عدم حمایت اعضای شورای شهر تهران در ماجرای برج میلاد بیان کرد: ما اعضای شورای شهر تهران از شهردار منتخب خود حمایت می‌کنیم و مشکلی نیز در این زمینه نداریم. 

این در حالی است که احمد مسجدجامعی در جمع خبرنگاران با تأیید استعفای شهردار تهران گفت: وی استعفای خود را به هیئت رئیسه شورای شهر تهران ارائه کرده است.

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *