تصادف مرگبار پژو ۲۰۶ در بزرگراه شهید بابایی + تصاویر

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر تصادف مرگبار در بزرگراه شهید بابایی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۱۳:۳۰ امروز حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی، روبروی پمپ گاز به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که بلافاصله آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ به هنگام حرکت در مسیر به دلیل نامشخصی از مسیر اصلی منحرف شده و پس از برخورد شدید با گاردریلهای میانی بزرگراه و شکستن بخشی از آنها متوقف شده است.

وی افزود: براثر این حادثه، گاردریل از قسمت جلو وارد اتاقک خودروی سواری شده و پس از آسیب شدید به راننده جوان این وسیله نقلیه از قسمت عقب خودرو خارج شده بود

وی خاطرنشان کرد: زمانیکه آتش‌نشانان به محل حادثه رسیدند مشاهده شد راننده در وضعیت بسیار خطرناکی بین گاردریل و اتاقک ویران شده خودرو محبوس است همچنین بر اثر این حادثه خودرو از قسمت موتور دچار حریق مختصر شده که  پیش از آتش‌نشانان توسط رانندگان خودروهای عبوری و به وسیله خاموش‌کننده‌های دستی خاموش شده بود.

ملکی تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات رهاسازی را آغاز کرده، با تجهیزات هیدرولیکی همزمان مشغول برش قطعات خودرو  و گاردیل شده و موفق شدند راننده را از خودرو خارج کنند.

سخنگوی آتش‌نشانی تهران یادآور شد: آتش‌نشانان، راننده جوان (مردی حدوداً ۳۲ ساله) را در اختیار امدادگران اورژانس قرار دادند که پس از انجام معاینات پزشکی مشخص شد وی براثر شدت جراحات در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است، در نهایت نیروهای عملیاتی خودروی سواری را به حاشیه امن بزرگراه منتقل کرده و محل حادثه برای بررسی علت در ساعت ۱۴:۱۳ در اختیار کارشناسان راهور قرار داده شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *