تمهیدات ترافیکی پلیس تهران برای دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس

سرهنگ موسوی پور معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم با اشاره به دیدار ساعت ۱۵ تیم استقلال و نفت تهران در استادیوم تختی تهران اظهار کرد: همکاران ما برای دیدار دو تیم استقلال پایتخت و نفت تهران آمادگی کامل را دارند و با توجه به ساعت و مکان برگزاری این دیدار، هیچ محدودیت ترافیکی و انسداد معابری در دستور کار قرار ندارد.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ افزود: برای دیدار پنجشنبه عصر استقلال و نفت تهران تنها در میدان هجرت و میدان شهید مطهری و ضلع غربی استادیوم تختی محدودیت توقف را خواهیم داشت و عوامل پلیس برای روانسازی ترافیک در معابر منتهی به این ورزشگاه مستقر هستند.

وی در خصوص دیدار عصر فردا بین دو تیم پرسپولیس و سایپا در ورزشگاه آزادی نیز گفت: با توجه به احتمال استقبال زیاد تماشاگران از این دیدار، تمهیدات ویژه ترافیکی در نظر گرفته شده و بر این اساس، در ضلع غربی و شرقی استادیوم آزادی محدودیت توقف را خواهیم داشت.

موسوی پور افزود: البته در صورت تکمیل ظرفیت پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی، همکاران ما مجبور به اعمال محدودیت تردد به منظور روانسازی ترافیک و جلوگیری از توقف‌های ممنوع در این محدوده خواهند شد.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در صورت تکمیل ظرفیت پارکینگ‌ها، احتمالاً انسداد موقتی از آزادراه تهران شمال از شرق به شمال، غرب به شمال و جنوب به شمال چوگان و جنوب به شمال شیشه مینا محدودیت ترافیکی و تردد اعمال می‌شود.

وی تاکید کرد: به تماشاگرانی که قصد دیدن این بازی در ورزشگاه را دارند توصیه می‌شود حتی المقدور سعی کنند از حمل و نقل عمومی از جمله مترو و اتوبوس برای حضور در استادیوم استفاده کنند و در صورت استفاده از وسائل نقلیه شخصی، زمان حضورشان در ورزشگاه را مدیریت کنند و حرکت به سمت ورزشگاه را به ساعات پایانی موکول نکنند.

موسوی پور خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه همزمان با برگزاری این دیدار ترافیک آزادراه تهران کرج احتمالاً سنگین خواهد بود، خواهشمندیم تماشاگران به هیچ عنوان در محدوده اطراف استادیوم آزادی توقف نکنند و از پارکینگ‌های استادیوم و پارکینگ های دیگر در نظر گرفته شده برای این دیدار استفاده کنند و از توقف در حاشیه آزاد راه تهران کرج جداً پرهیز کنند و با همکاران ما که در مسیرهای منتهی به استادیوم آزادی مستقر هستند همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *