جزئیات برگزاری "مسابقات بین‌المللی ربوکاپ آزاد ایران" تشریح شد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ موسی خانی با اشاره به برگزاری مسابقات بین‌المللی ایران اپن در تاریخ ١٦ فروردین ماه اظهار کرد: این مسابقات در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران در سالن های ٦ ،٧ ،٨ ،٩ ،۱۰ و ٢٧ برگزار خواهد شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین با بیان اینکه با تلاش‌های همکاران در ایام تعطیلات عید نوروز، مراحل ساخت زمین‌های مسابقات به اتمام رسیده و در مرحله تحویل نهایی است، تصریح کرد: تیم‌های حاضر در این مسابقات روز ١٤ فروردین ماه برای پذیرش، در نمایشگاه حضور پیدا خواهند کرد.

وی با بیان اینکه بخش دانش‌آموزی این دوره از مسابقات در روز چهارشنبه ١٥ فروردین آغاز خواهد شد، متذکر شد: بازدید‌کنندگان می توانند برای دیدن مسابقات از روز پنج شنبه به نمایشگاه بین‌المللی تهران مراجعه کنند‌.

موسی‌خانی با بیان اینکه مسابقات در رده بزرگسالان و در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه برگزار خواهد شد، اظهار داشت: این مسابقات در قسمت‌های لیگ امداد و نجات با محوریت کشتی سانچی و لیگ اطفای آتش با محوریت ساختمان پلاسکو‌، ربات‌های جنگجو، ماشین‌های هوشمند و قلعه رباتیک مختص دانش‌آموزان برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره از مسابقات ربات اطفای آتش ساخت مرکز تحقیقات مکاترونیک پیشرفته دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام /

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *