"طرح ترافیک ۹۷" از نیمه اردیبهشت اجرا می‌شود

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار مهماندار رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: با توجه به درخواست شهرداری برای آماده سازی شرایط اجرای طرح ترافیک ٩٧، اجرای این طرح از نیمه اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

سردار مهماندار افزود: با توجه به درخواست شهرداری محترم تهران در مهیا نمودن شرایط اجرای طرح ترافیک در سال جدید  ، اجرای طرح ترافیک از ١٥ اردیبهشت آغاز خواهد  شد ، لذا خودرو ها با مجوز سال گذشته می توانند تا نیمه اردیبهشت ماه در محدوده طرح ترافیک تردد نمایند.

وی تصریح کرد: در خصوص عدم اجرای طرح ترافیک در روز های پنج شنبه  به زودی در شورای ترافیک تهران تصمیم گیری خواهد شد و تا اعلام نتیجه  طرح ترافیک و زوج فرد همچون قبل از شنبه تا پنج شنبه اجرا میگردد.

رییس راهور تهران بزرگ همچنین در خصوص افرادی که محل زندگی شان در محدوده طرح ترافیک است افزود: در طرح جدید مقرر است تا این افراد تا قبل از ساعت ٨/٣ از محدوده طرح ترافیک خارج گردند و البته تردد این خودروها در طرح زوج و فرد  بر اساس رقم سمت راست پلاک خودرو ها مجاز است ، تصمیم گیری در زمینه اجازه تردد اینگونه خودروها بدون رعایت مقررات زوج و فرد را منوط به تصمیم گیری شورای ترافیک تهران دانست.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *