بازدید موزه لوور تهران تمدید شد + فیلم و تصاویر

به‌گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمدحسن طالبیان – معاون میراث‌فرهنگی کشور اظهار داشت: در پی استقبال کم‌نظیر بازدیدکنندگان و فرهنگ‌دوستان از نمایشگاه لوور در تهران و به‌پاس  احترام به این رویکرد فرهنگی و با تلاش معاونت میراث‌فرهنگی و موزه ملی ایران قرار است این نمایشگاه تا ۵۰ روز دیگر در موره ملی در معرض دید علاقه‌مندان قرار گیرد.

بیشتر بخوانید:

کوچه “آشتی‌کنان” در منطقه‌ای با ۷۹درصد طلاق/جاذبه گردشگری در میان برج‌های پست‌مدرن+تصاویر

 

 

فرش‌های تهران که کمتر مشاهده کردید + تصاویر

 

موزه خاطره‌بازی یک روستایی عاشق روستا + فیلم و تصاویر

 

ماشین تحریر ۱۲۰ ساله شاه‌مظفر که چرخ تحریر نام داشت + تصاویر

خنجر شاه‌عباس برای نخستین‌بار پس از ۳۸۹ سال به‌نمایش درآمد + تصویر

 

طالبیان با اشاره به تلاش‌های صورت‌گرفته از سوی معاونت میراث‌فرهنگی و موزه ملی ایران و توافقات صورت‌گرفته گفت: این نمایشگاه با توافق رسمی رئیس کل موزه لوور، ژاک لوک مارتینز، تا ۳۰ جولای برابر با ۸ مردادماه در محل موزه ملی ایران دایر خواهد بود.

به گزارش سازمان میراث‌فرهنگی – وی گفت: قرار بود این نمایشگاه از  ۱۴ اسفند سال گذشته تا ۱۸ خرداد جاری در معرض دید علاقه‌مندان در موزه ملی قرار گیرد و پس از اتمام‌ این مدت آثار برای نمایش در موزه خراسان بزرگ آماده شوند که به‌دلیل عدم همراهی موسسات بیمه‌ای این امر محقق  نشد.

علاقه‌مندان، ادارات و موسسات تحقیقاتی که خواهان بازدید از این آثار بودند تا ۸ مردادماه فرصت دارند از ۵۶ اثر تاریخی موزه لوور با عنوان «موزه‌ لوور در تهران» واقع در موزه ملی ایران به‌نشانی خیابان امام خمینی نبش خیابان سی تیر  بازدید کنند.

بیشتر ببیند:

موزه لوور تهران را در ۵ دقیقه بازدید کنید + فیلم

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *