نامشخص بودن وضعیت طرح‌ها و لوایح ابلاغ شده به شهرداری تهران

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ناهید خداکرمی در جریان شصت و نهمین جلسه شورای شهر تهران و در تذکر پیش از دستور امروز اظهار کرد: شورای پنجم در ابتدای کار خود طرح‌ها و لوایح الزام‌آور متعددی را تصویب کرده است که در اغلب آنها به شهرداری تکلیف شده است تا در یک بازه زمانی مشخص لایحه یا گزارش را به شورا ارائه کند.

وی تصریح کرد: اما متاسفانه مصوبات مذکور با وجود پایان مقرر هنوز به شورا ارائه نشده است و لذا به شهردار تهران تذکر داده می‌شود تا هر چه سریعتر نسبت به ارائه لوایح یا گزارشی از پیشرفت کار مصوبات ذکر شده اقدام کند.

به گزارش تسنیم، افشین حبیب‌زاده عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران نیز اظهار کرد: طبق آخرین گزارش دریافتی از اداره کل کمیسیون‌های ماده ۱۰۰ که به درخواست اینجانب تهیه شده است، مودیان حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان در پرونده‌هایی بیش از ۵۰۰ میلیون ریال به شهرداری بدهکار هستند که از این مجموع حدود هزار میلیارد تومان مربوط به حدود ۱۵۰ پرونده است.

وی تصریح کرد: لذا با توجه به مشکلات مالی که شهرداری با آن مواجه است لازم است شهرداری تهران اقدام جدی و عاجل جهت اخذ جرائم ذکر شده به عمل آورد و نتایج اقدامات را به شورای شهر تهران گزارش کند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *