نجات چند زن و دختر خردسال از مرگ حتمی در خانه شعله‌ور + تصاویر

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت ۱۲:۳۶ روز گذشته آتش‌سوزی در یک ساختمان مسکونی در محله ۱۶ متری امیری، پایین‌تر از سی متری جی، روبه‌روی خیابان رویائی، کوچه سید مومنی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی تهران بی‌درنگ آتش‌نشانان ایستگاه ۸۵ و گروه امداد و نجات یک را به محل حادثه اعزام کرد.

رحیم سلیمی‌فر؛ افسر آماده منطقه پنج عملیات سازمان آتش‌نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در محل حادثه یک ساختمان دو طبقه قدیمی (مساحت هر طبقه برابر با ۴۰ مترمربع) طعمه شعله‌های آتش شده بود.

وی افزود: آتش در حال گسترش و سرایت به اطراف بود، دود ناشی از آن ساختمان را در برگرفته و بنابر اظهارات ساکنان یکی از افراد داخل واحد مسکونی خود گرفتار شده بود.

وی تصریح کرد: آتش‌نشانان بلافاصله پس از بررسی محل حادثه به دو گروه تقسیم شدند و همزمان با کشیدن لوله‌های آبدهی به جستجوی ساکنان گرفتار شده در ساختمان پرداختند.

سلیمی‌فر خاطرنشان کرد: در بررسی به عمل آمده مشخص شد که چهار زن و یک دختربچه به سلامت از ساختمان خارج شده‌اند و کسی دیگری محبوس نشده است.

بنابر اعلام پایگاه خبری ۱۲۵؛ نیروهای عملیات پس از اطمینان خاطر از مهار کامل حریق و ایمن‌سازی محل حادثه به مأموریت خود پایان دادند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *