۸۶ درصد از کمک‌ها به آسایشگاه کهریزک، مردمی است

حسن احمدی  در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: مؤسسه خیریه کهریزک امروزه با حمایت از نیازمندان واقعی جامعه، توانسته کمک شایانی به سایر نهادهای اجتماعی از جمله سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) کند.

مدیرعامل مؤسسه خیریه کهریزک با اشاره به حمایت از ۳ هزار نفر سالمندان، معلولان ، بیماران ام اس و کودکان مبتلا به اوتیسم گفت: آسایشگاه خیریه کهریزک فقط خواست مددجویان تهرانی نیست و یک مجموعه ملی و کشوری محسوب می‌شود که در واقع کمک کار کمیته امداد و سازمان بهزیستی است.

احمدی افزود: ۸۶ درصد از کمک‌ها از طریق کمک‌های مردمی تأمین می‌شود و ۱۴ درصد مابقی از طریق نهادهایی که مددجو معرفی می‌کنند مانند بهزیستی و امداد تأمین می‌شود، در ۶ ماهه ابتدای سال ۱۳۹۷ بهزیستی به ازای هر نفر ۱ میلیون و پنجاه هزار تومان و کمیته امداد امام خمینی ۲۰۰ هزار تومان پرداخت کرده است.

وی با اشاره به اینکه آسایشگاه کهریزک در ماه‌های اخیر با مشکلاتی در خصوص میزان کمک‌های مردمی روبرو شده است،گفت: یک هزار و ۷۵۰ معلول،سالمند،بیمار خاص و … تحت پوشش آسایشگاه کهریزک قرار دادند.

مدیرعامل مؤسسه خیریه کهریزک بیان کرد: هم اکنون تعامل  خوبی بین این مجموعه با نهادهای حمایتی از جمله بهزیستی و کمیته امداد برقرار شد و تلاش می‌کنیم این تعامل را افزایش دهیم و بتوانیم از ظرفیت یکدیگر استفاده کنیم.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *