آمادگی مدیریت شهری برای حمایت از پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

حجت نظری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره احتمال صعود تیم فوتبال پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: باتوجه به شرایط موجود، احتمال اینکه تیم فوتبال پرسپولیس که یکی از دو تیم مطرح فوتبال تهران و کشور است به فینال آسیا صعود کند، بسیار بالاست و به همین دلیل هم لازم است که مدیریت شهری، برای قدردانی از سرخ‌پوشان تهران آماده باشد.

وی  با بیان اینکه در حال حاضر تیم پرسپولیس نماینده کشور ایران در قاره آسیاست و بحث قرمز و آبی مطرح نیست، گفت: به عنوان یک استقلالی، برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم، چرا که قهرمانی پرسپولیس قطعا یک افتخار برای کشورمان است.

عضو شورای شهر تهران درباره آمادگی مدیریت شهری برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا گفت: پرسپولیس یکی از تیم‌های پرطرفدار پایتخت است که علاوه بر مردم تهران، در سراسر کشور نیز طرفداران قابل توجهی دارد. به همین دلیل در مرحله اول لازم است که وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال، تدابیر لازم را برای قهرمانی پرسپولیس در آسیا و حمایت از این عزیزان در نظر داشته باشد.

نظری ادامه داد: بنده نیز به عنوان رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران اعلام می‌کنم که برای اجرای برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان و همینطور فدراسیون فوتبال، با مسئولان مربوطه همکاری خواهم کرد و از مجموعه مدیریت شهری نیز می‌خواهم همکاری لازم را در تقدیر از این تیم در فضاهای شهری نظیر بیلبوردها و عرشه پل‌ها انجام دهد.

وی همچنین پیشنهاد کرد: همین طور پیگیر خواهم شد تا همچون بازی‌های جام جهانی، اجازه پخش دیدار فینال بازی‌های آسیایی در صورت صعود پرسپولیس به این مرحله، از تلویزیون‌های شهر فراهم شود. چرا که چنین اقداماتی را در ارتقای نشاط اجتماعی و حمایت از نماینده کشورمان در آسیا مؤثر می‌دانم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *