سوددهی ۴۰ میلیارد تومانی فروشگاه شهروند طی ۸ ماه گذشته

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، علی نگین‌تاجی در مراسم افتتاح سی و نهمین فروشگاه شهروند در منطقه ۴ (تهرانپارس)، اظهار کرد: سوددهی فروشگاه شهروند هم اکنون به شرایط خوبی رسیده است و براساس آخرین گزارش اخذ شده طی ۸ ماه گذشته سود دهی در این مجموعه به رقم ۴۰ میلیارد تومان رسیده است.

وی با بیان این که واگذاری فروشگاه شهروند و یا مجموعه شهر آفتاب از دستور کاری مدیریت شهری خارج شده است، گفت: ما به هیچ عنوان بحث واگذاری این مجموعه‌ها را نداریم و در واقع علاقمند هستیم دارایی‌های مدیریت شهری را حفظ کنیم.

سرپرست معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تهران با اشاره به مطالبات شهرداری از دولت، بیان کرد: طبق آخرین برآورد صورت گرفته مطالبات از سال ۸۵ حدود ۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان است که شهرداری تهران از دولت طلب دارد، که البته باید به این رقم ۲ قلم دیگر در بحث بافت فرسوده و همچنین یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی اشاره کرد،که امیدواریم ظریف یک ماه آینده بخشی از مطالبات پرداخت شود.

نگین‌تاجی با بیان این که فروشگاه شهروند هم اینک به یک برند اقتصادی در شهرداری تهران و در سطح ملی تبدیل شده است، گفت: در ماه‌های گذشته با توجه به بحران ارزی نه تنها شهروند بلکه بزرگترین بنگاه‌های اقتصادی نیز با چالش‌هایی روبرو بودند، اما به رقم حمایت مدیریت شهری و شورای شهر تهران این مجموعه هم اکنون شرایط خوبی را دارد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *