پلمب ۶۳۵ اتاق مواد‌فروشان در منطقه ۱۲/ جمع‌آوری ۱۳۱ معتاد متجاهر زن طی ۲۰ روز

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین رحیمی در تشریح جزئیات پاکسازی مناطق شوش، مولوی و هرندی از خرده‌فروشان موادمخدر اظهار کرد: برخورد با تردد معتادان متجاهر، دستگیری خرده‌فروشان موادمخدر این مناطق، توجه به اماکن و کانونهای تخلف آنها یعنی منازل جرم‌خیز و پاتوقهای خانگی معتادان و فروشندگان موادمخدر کماکان در دستور کار پلیس پایتخت قرار دارد. 

رئیس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه مناطق شوش، مولوی و هرندی دیگر مکان امنی برای معتادان، سوداگران و فروشندگان موادمخدر نخواهد بود، تصریح کرد: تاکنون ۸۷ باب منزل پلاک قرمز به همراه ۶۳۵ اتاق متعلق به موادفروشان در مناطق شوش، مولوی و به ویژه منطقه هرندی پلمب شده است. 

وی افزود: با آغاز طرح پاکسازی در این مناطق، ۱۷ مسجد مستقر در این مناطق اقدامات فرهنگی خود را در راستای سالم‌سازی مناطق آغاز کرده‌اند.

رحیمی متذکر شد: در طی ۲۰ روز گذشته، پلیس مبارزه با موامخدر تهران بزرگ موفق به دستگیری ۲۱ قاچاقچی و ۷۹۳ خرده‌فروش موادمخدر در محدوده شوش، مولوی و هرندی شده و در بازرسی از مخفیگاه آنها بیش از ۲۲۰ کیلوگرم انواع مخدر کشف شده است.

رئیس پلیس تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در طی ۲۰ روز از زمان اجرای این طرح ۴ هزار و ۹۰ معتاد پرخطر ، ۱۳۱ معتاد متجاهر زن و ۶۰۵ کارتن‌خواب از سطح معابر شهری این مناطق جمع‌آوری شده و پس از پالایش و غربالگری تحویل مراکز بازپروری شدند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *