برگزاری کارگاه آموزشی فن بیان ویژه کسب و کارهای نوپا در خانه نوآوری

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، در این کارگاه، فرزانه قهرمانی مباحثی چون فن بیان، تکنیک‌های افزایش عزت‌نفس و اصول سخنرانی را تدریس کرد, قهرمانی نویسنده کتاب قهرمان عزت‌نفس و مدرس فن بیان و مهارت‌های ارتباطی است.

در  این دوره، مهارت‌های ارتباطی به‌صورت کارگاهی برای دست‌اندرکاران استارتاپ‌ها آموزش داده شد تا جوانان از این مهارت‌ها برای اثربخشی بیشتر خود استفاده کنند.

این دوره از کارگاه آموزشی فنی بیان با بهره‌گیری از تجربیات سخنرانان موفق و بر پایه اصول علم روان‌شناسی برگزار شد.و در این زمینه از روش‌ box investigate و همچنین تمرین‌های عملی سه‌دقیقه‌ای (روش ٣-٣-٣) و بداهه‌گویی استفاده شده است.

بر اساس این گزارش در این کارگاه به مباحثی چون نشانه‌شناسی، علائم عزت نفس پایین در افراد، عوامل افزایش عزت نفس، گام‌های ارائه موفق استارتاپ‌ها (شامل کار گروهی، ارائه آسانسوری یا سخنرانی ٩ ثانیه‌ای، داستان‌گویی و بیان مسئله)، راه حل و مزیت رقابتی، نحوه پرزنت اندازه بازار و مدل کسب وکار اشاره شد.

به گفته مهدی صداقت،‌ مدیر خانه نوآوری، برپایی این دوره‌های کارگاهی تداوم داشته و علاقه مندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به خانه نوآوری و یا آدرس‌های اینترنتی evand.com  و http://innohouse.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *