تصویب ترازنامه و صورت‌های مالی و بودجه پیشنهادی در مجمع عمومی هلال احمر

به گزارش گروه اجتما عی خبرگزاری تسنیم، پنجمین جلسه از چهارمین دوره مجمع عمومی جمعیت هلال احمر پنج شنبه ۲۳ اسفندماه با حضور اغلب اعضا در مشهد مقدس برگزار شد که مهمترین دستورجلسه آن تصویب ترازنامه مالی و بودجه جمعیت هلال احمر بود.

این جلسه پس از به حدنصاب رسیدن اعضا، با سخنرانی حجه الاسلام والمسلمین عبدالحسین معزی، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر آغاز شد. سپس با انتخاب هیات رییسه مجمع جلسه رسمیت یافت و وارد دستورکار شد. در ادامه سخنرانی پیوندی ریس جمعیت هلال احمر و گزارش کار  محمودرضا پیروی، دبیرکل جمعیت هلال احمر از دیگر برنامه‌های این جلسه مجمع عمومی بود. مجمع عمومی سپس با گزارش‌های مالی خزانه دار کل، مدیرکل بودجه هلال احمر و رییس کمیسیون بودجه مجمع وارد شور در خصوص ترازنامه سال ۹۶ و ماده واحده سال ۹۸ شد.

پس از آن موافقان و مخالفان بودجه نظرات خود را اعلام کردند و مجمع عمومی با حضور ۶۶ عضو حاضر از سراسر کشور وارد رای گیری در خصوص موارد مطرح، شد.

در ادامه و پس از رای گیری، مجمع عمومی با قریب به اتفاق آرا (۵۷ نفر) ترازنامه و صورت های مالی سال ۱۳۹۶ جمعیت هلال احمر و نیز ماده واحده بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ را مورد تصویب قرار داد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *