امدادرسانی پلیس به سیل‌زدگان با جدیت ادامه دارد/بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت‌های ناجا برای کمک‌رسانی به مردم در مناطق سیل‌زده

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار احمد نوریان با اشاره به اقدامات ناجا برای کمک‌ به سیل‌زدگان استان‌های شمالی کشور اظهار کرد: در پی فرمان و دستور فرمانده معظم کل قوا مبنی بر گسیل امکانات بیشتر توسط نیروهای مسلح به استانهای سیل‌زده شمال کشور، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اقدامات امدادرسانی به اهالی این مناطق را افزایش داد.

سخنگوی نیروی انتظامی یادآور شد: پیرو تاکید سردار اشتری؛ فرمانده ناجا، نیروهای پلیس از ساعات اولیه  آب‌گرفتگی معابر و وقوع سیل، با حضور در مناطق آسیب‌دیده از سیلاب، روند امداد و خدمات‌رسانی را آغاز کردند.

وی با اشاره به اقدامات پلیس برای تامین امنیت در مناطق سیل‌زده در کنار امدادرسانی تصریح کرد: اکیپ‌های یگان‌های ویژه ناجا در مناطق آسیب‌دیده از سیل، فعالانه و به صورت شبانه‌روزی مستقر هستند و تاکنون تلاش شده  از تمام ظرفیت‌های نیروی انتظامی برای کمک و امدادرسانی به سیل‌زدگان استفاده شود.

 نوریان با بیان اینکه با مهار آب گرفتگی‌ها، ابعاد چتر امنیتی پلیس گسترده‌تر خواهد شد، گفت :کمک‌های نیروهای مسلح اعم از نیروی انتظامی، سپاه و ارتش در مناطق سیل‌زده،در قالب اقدام جمعی، تا زمان رفع نیاز مردم با جدیت تداوم خواهد داشت.

   

 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *