بازداشت ۳ مأمور قلابی پلیس مبارزه با موادمخدر

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ محمد قربان منصوری با اعلام خبر بازداشت مأموران قلابی درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: تیم عملیات کلانتری ۱۱۶ مولوی هنگام گشت‌زنی در مناطق آلوده در محدوده میدان شوش و خیابان مولوی متوجه رفتار مشکوک راننده و دو سرنشین یک دستگاه خودروی وانت‌پیکان شده که راننده خودرو به محض مشاهده مأموران با سرعت بالایی از محل متواری شد.
 
رئیس کلانتری ۱۱۶ مولوی با اشاره به بازداشت هر سه متهم پس از مدتی تعقیب و گریز و توقیف خودروی آنها خودرو، ادامه داد: در بازرسی از خودروی متهمان تعدادی تجهیزات نظامی، لباس پلیس، وجوه نقد و سه دستگاه گوشی مسروقه کشف شده است.  

وی افزود: در بازجویی اولیه مشخص شد که متهمان با حضور در مناطق آلوده (مناطقی که طرح جمع‌آوری متعادان توسط پلیس در آنها حال اجرا است)، با به نمایش گذاشتن تجهیزات نظامی و ترساندن معتادان به بهانه عدم دستگیری و آزادی آنها مبالغی وجه از معتادان دریافت می‌کردند.

منصوری از شهروندان خواست در صورت مواجه شدن با چنین مواردی، موضوع را به پلیس ۱۱۰ یا ۱۹۷ اطلاع داده و یادآور شد: این سه متهم پس از تکمیل پرونده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفته‌اند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *