علت توجه به مناسبت‌های مذهبی در دوره قالیباف "روی گنج نشستن آنها بود!

زهرا نژادبهرام در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم  درباره اینکه چرا فضای شهر تهران برای ماه مبارک رمضان آماده نشده است، اظهار کرد: مساحت تهران ۷۰۰ کیلومتر مربع است و قاعدتاً امکان نصب اِلمان‌های مرتبط با ماه مبارک رمضان در همه معابر و خیابان‌های شهر ممکن نیست و در واقع شهرداری تهران در برخی از نقاط مرکزی و معابر پرتردد ورود پیدا کرده است.

وی افزود: موضوع نصب بیلبورد و اِلمان مرتبط با ماه مبارک رمضان از موضوعاتی است که مورد توجه شورای شهر تهران است.

این عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران تصریح کرد: البته قبول دارم  آنطور که باید شهر در ارتباط با ماه مبارک رمضان آماده می‌شد، اقدام نشده است که این موضوع برمی‌گردد به شرایط مالی شهرداری تهران.

نژادبهرام در پاسخ به این پرسش که چرا در دوره گذشته مدیریت شهری توجه ویژه‌‌‌تری به مناسبت‌های مذهبی به ویژه ماه مبارک رمضان می‌شد، یادآور شد: نباید آن دوره را با دوره فعلی مقایسه کرد چرا که در مدیریت گذشته، شرایط مالی شهرداری تهران به مراتب از الان بهتر بود و آنها به قول معروف روی گنج نشسته بودند!

وی اضافه کرد: با توجه به شرایط اقتصادی شهرداری تهران، ما می‌توانیم از ظرفیت شهروندان برای نصب بنرهای مذهبی و به خصوص ماه مبارک رمضان استفاده کنیم  و از مشارکت آنها استفاده کنیم.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: شهرداری در زمان احمدی‌نژاد و قالیباف بهترین شرایط مالی را داشت و الان در بدترین شرایط مالی هستیم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *