دشمنان در سال گذشته پایان دوران براندازی جمهوری اسلامی را اعلام کردند

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار ایوب سلیمانی پیش از ظهر امروز در بازدید ساختمان پلیس امنیت اقتصادی با بیان اینکه در طول ۴۰ سال گذشته دشمن سعی کرده ابزار فشار اقتصادی را فعال نگه دارد، اظهار کرد: دشمن امید به براندازی داشت.

جانشین فرمانده ناجا ادامه داد: دشمنان در سال گذشته، پایان دوران براندازی جمهوری اسلامی را اعلام کردند و گفتند این کشور قابل براندازی کردن نیست، یک اصل را در نظر گرفتند تا ملت را نشانه بگیرند و اقتصاد رکن اساسی مبارزه با جمهوری اسلامی ایران شد.

وی تصریح کرد: امروز جهان غرب هیچ ابزاری جز اقتصاد برای مقابله با جمهوری اسلامی در اختیار ندارد، آنها از همه ابعاد، امیدی به براندازی ایران ندارند، پیش از این تمام ابزار را همراه با فشار اقتصادی در اختیار داشتند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه امروز هر کسی که در جهت تاب‌آوری اقتصادی مردم قدم بدارد، قدم در جهت پاسداری از انقلاب اسلامی برداشته است، خاطرنشان کرد: امروز بزرگترین معرکه ما با دشمن، معرکه اقتصادی است.

سلیمانی با اشاره به اهمیت موضوع اقتصاد گفت: ملت ما جزو ثروتمندترین کشورهای دنیا است، امروز فشار اقتصادی اساسی‌ترین فشار بر ملت ما است و بیشترین صدمه از حوزه اقتصاد بر ما وارد می‌شود.

جانشین رئیس پلیس کشور متذکر شد: نیروی انتظامی مسئول کل امنیت در داخل کشور است، امروز دشمن اراده کرده امنیت را برهم بزند و یک حرکت همه‌جانبه از این جهت شروع شده، نیروی انتظامی با درک درست شرایط در سال گذشته و شرایط پیش‌روزی کشور، پلیس امنیت اقتصادی را تشکیل داد.

وی با بیان اینکه امروز پلیس در خط مقدم مقابله با دشمن میدان‌داری می‌کند، گفت: امروز انقلابی داریم که هدف آن صرفاً تشکیل یک دولت مانند سایر دولتهای جهان نبود.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *