واگذاری ۱۴۴ واحد مسکونی در استان خراسان رضوی به مددجویان بهزیستی

ذوالفقار یزدان مهر در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بهره‌برداری ۱۴۴ واحد مسکونی در شهرستان گناباد خراسان رضوی اظهار کرد: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده این تعداد واحد مسکونی برای مددجویان بهزیستی در شهرستان اشاره شده به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: ۱۴۴ واحد مسکونی با همکاری ۳ جانبه سازمان بهزیستی، اداره کل مسکن و بنیاد مسکن تهیه و آماده شده است که امروز به مددجویان سازمان بهزیستی در این شهرستان واگذار خواهد شد.

معاون امور مشارکت‌های مردمی، مؤسسات غیردولتی و توانمندسازی  سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه استان خراسان رضوی در سال گذشته ۹۰ میلیارد تومان توانست جذب کمک‌های مردمی را داشته باشد اظهار کرد: امسال نیز در سه ماه گذشته اقدامات خوبی در حوزه مشارکت‌های مردمی استان خراسان رضوی صورت گرفته است.

یزدان‌ مهر ادامه داد: سازمان بهزیستی برنامه‌ای را برای افزایش مشارکت‌های مردمی در راستای اعتماد مردم به سازمان طراحی کرده است و خوشبختانه در دوره جدید مدیریت سازمان اتفاقات خوبی رقم خورده است که در این زمینه می‌توان به افزایش کمک‌های نقد و غیرنقد در استان‌ها و شهرستان‌های مختلف اشاره کرد.

وی همچنین از اقدامات انجام شده سازمان در بخش مسکن مددجویان استان‌های سیل‌زده اشاره کرد و گفت: دراین بخش نیز توانسته‌ایم بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده گام برداریم و مسکن این افراد بر اساس برنامه زمانبندی شده واگذار خواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *