تهران| ایجاد محدودیتهای ترافیکی در معابر تجمعی عزاداران

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ محمد رازقی درباره تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی (ع)، اظهار کرد: عوامل پلیس راهور تهران بزرگ با توجه به حضور دسته‌جات عزاداری، از صبح امروز در معابر پایتخت حضور پیدا کرده‌اند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در مناطقی مانند میدان منیریه، میدان ابوذر و مکانهایی که دسته‌جات به صورت تجمعی در آن حضور پیدا می‌کنند،  محدودیتهای ترافیکی ایجاد و تردد در این مناطق مسدود می‌شود.

وی تصریح کرد: پلیس راهور سعی دارد تداخلی بین خودروها و عزاداران به وجود نیاید، به همین منظور از یک تقاطع قبل از تجمع عزاداران، نسبت به محدودیت ترافیکی اقدام می‌کنیم و وسایل‌نقلیه به محورهای مجاور هدایت می‌شوند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه بزرگراه‌ها و محورهای اصلی پایتخت امروز و فردا از تردد کمتری برخوردار هستند، متذکر شد: احتمال دارد سرعت رانندگان با توجه به خلوت بودن بزرگراه‌ها افزایش پیدا کند.

رازقی با اشاره به بروز چندین مورد واژگونی و برخورد در معابر پایتخت طی شب گذشته یادآور شد: این حوادث نشان از عدم رعایت سرعت مجاز توسط رانندگان دارد که رانندگان باید با سرعت مجاز و مطمئنه تردد کنند.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *