بیانیه امور ایثارگران شهرداری تهران در واکنش به حذف نام شهدا از معابر

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم،  امور ایثارگران شهرداری تهران در واکنش به خبر حذف نام شهدا از معابر پایتخت بیانیه‌ای را صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: اگر نام ایران برای یکایک ما افتخار آفرین و شورانگیز است،این غرور ریشه در نام شهیدان و ایثارگرانی دارد که برای ایران از جان گذشتند و امروز تلئلوی خونشان درخشش پرچم کشورمان است‌.

نام و یاد شهیدان برای زندگی یکایک ما نعمت و موهبتی است گرانبها که درخشش نامشان بر خیابانها و کوچه های شهرها و روستاها را باید قدر دانست، و آنگونه که رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضاء مجلس خبرگان رهبری فرمودند” نام شهید بر فراز کوی‌ها و برزنها موهبتی است که باید ادامه یابد” باید این راه ادامه یابد و اندیشه باطل حذف نام و یاد شهیدان با اقدام انقلابی مدیران شهری ناکام شود.

بدون شک شهرداری تهران و شهرداری سایر شهرها وظیفه ارج نهادن به مقام شامخ شهداء و ایثارگران رابرعهده دارند و نباید بگذارند پیشکسوتان جهاد و شهادت در پیچ و خم زندگی روزمره به فراموشی سپرده شوند، و بر همین اساس امروز شهرداری تهران به حضور ایثارگران و خانواده شهداء در جمع مدیران و کارکنان خویش مفتخر است و در تلاش است تا با ارائه خدمات مناسب زمینه رضایت خانواده شهداء و ایثارگران را بیش از پیش فراهم کند.

در تهران شهری برای همه؛ شهیدان گلگون کفن صاحبان کوی و برزن این شهرهستند و همه ما دست در دست هم باید زمینه های ترویج یاد و خاطره “شهدای گمنام ” تا حذف نام “شهدای مدافع حرم” را در زندگی شهروندان تهرانی فراهم کنیم‌.

بدون شک معرفی و برخورد با پیمانکاران خاطی برابر تدبیر دکتر حناچی شهردار محترم تهران می تواند التیام بخش دردمندان و امید بخش دوستداران و ارادتمندان شهدای گرانقدر باشد، هرچند که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در شهرداری تهران به زودی تصاویر کمتر دیده شده از شهدای دفاع مقدس در سطح شهر به نمایش درمی آید که مردم پایتخت را به وجود خواهد آورد.

انتهای پیام/ن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *