جمع آوری ۴۰۶ تُن زباله در مرز مهران

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛  فریدون حیدری رئیس ستاد اربعین حسینی (ع ) شهرداری تهران در مرز مهران با اعلام جمع آوری ۴۰۶ تُن زباله در محدوده مرزی مهران اظهار کرد: نیروهای خدمات رسان  شهرداری منطقه ۵ از تاریخ ۱۳ مهر ماه در محدوده مرزی مهران مستقر شده  و درحال جمع آوری زباله، نظافت، نگهداشت سرویس بهداشتی،کمک به حفظ ایمنی زوار الحسین (ع) توسط آتش نشانی و ستاد مدیریت بحران در این محدوده هستند.

وی با اشاره به محدوده ۱۲۴ هکتاری تحت پوشش منطقه ۵ در مرز مهران افزود: روز گذشته به تنهایی ۷۰ تُن زباله در محدوده شهر مهران تا بخشی از خاک عراق جمع آوری و تفکیک شد.

حیدری به فعالیت ۳۵۰ نیروی خدمات شهری از ۱۳ مهر ماه اشاره کرد و گفت: با توجه به افزایش چشمگیر زائران در سال جاری و بنا بر برنامه ریزی‌های انجام شده پیش از آغاز مراسم اربعین در ستاد اربعین حسینی (ع)منطقه ۵ از امروز یکصد نیروی خدمات شهری به جمع خادمان زائرین امام حسین (ع) در مرز مهران افزوده می‌شود.

رئیس ستاد اربعین حسینی (ع ) شهرداری تهران در مرز مهران همچنین به برگزاری جلسه‌ای در ستاد اربعین مرز مهران در استانداری ایلام اشاره کرد و افزود: با توجه به ضرورت دقت در نظافت و رفت و روب  مسیر زائران ، صبح امروز دبیر ستاد اربعین حسینی مرز مهران از انبوه فعالیت‌های منطقه ۵ بازدید  و از فعالیت خاص انجام شده قدردانی کرد.

وی همچنین از نگهداشت ۶۵۰ چشمه سرویس بهداشتی در محدوده مرزی مهران خبر داد و تصریح کرد: ۵۱۰ چشمه سرویس بهداشتی برای زوار در نظر گرفته شده بود که با توجه به افزایش جمعیت یک ساختمان با ۱۴۰ چشمه سرویس بهداشتی به این تعداد افزوده شد تا شاهد بهبود خدمت رسانی به زائران باشیم.

حیدری ادامه داد: هم اکنون ۲۰ پرسنل آتش نشانی شهرداری تهران با تجهیزات و خودروهای لازم در مرز مهران در کنار ستاد مدیریت بحران منطقه مستقر هستند تا به صورت مداوم ایمنی محدوده مرزی مهران را رصد کنند.

وی در پایان از ادامه عملیات نظافت ، نگهداشت و حفظ ایمنی تا روز ۳۰ مهرماه در این محدوده خبر داد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *